MACADAMIA HEALING OIL TREATMENT

Wytłaczany z orzechów drzewa makadamia olejek do włosów to inspiracja do stworzenia Macadamia Healing Oil Treatment. Produkt przeznaczono do intensywnego odżywiania i wygładzania włosów każdego rodzaju. Redukuje czas suszenia włosów o 40-50%, ochrania przed promieniowaniem UV i daje długotrwały efekt wygładzenia. Chętnie wykorzystuje się go przy farbowaniu włosów, ponieważ zapobiega blaknięciu koloru.

Działanie olejku do włosów Macadamia Classic

… porównuje się do działania odżywki do włosów. Olejek do włosów Macadamia Healing Oil Treatment zapewnia włosom nabłyszczenie i dodaje miękkości już od pierwszego użycia. Efekt ten utrzymuje się przy regularnym stosowaniu. Włosy łatwiej się rozczesują i stylizują.

Skład olejku do włosów Healing Oil Treatment

… obfituje w silikony, które odpowiadają za właściwości wygładzające produktu. Na szczęście te lekkie i łatwe do zmycia z włosów szamponem. Znajdziemy tutaj oczywiście dwa olejki do włosów o świetnym działaniu odżywczym oraz witaminę E. Niestety Macadamia Healing Oil Treatment nie jest do końca naturalny. Przeważają dodatkowe konserwanty i substancje zapachowe.

Składniki aktywne:

  • olej z orzechów makadamia,
  • olej arganowy.

Olejek do włosów Macadamia Healing Oil Treatment

… jest dość wodnisty, a jego bezbarwna i jedwabista formuła bez większego problemu wchłania się we włosy. To gładki i średnio gęsty olejek do włosów, który dobrze rozprowadza się na włosach bez pozostawiania tłustej powłoki. To wydajny produkt, ponieważ naprawdę niewiele potrzeba go na jednorazową aplikację. Zapachem przypomina męskie perfumy, nieco orientalne i bardzo intensywne. Szkoda, że takie nuty zapachowe nie każdemu przypadną do gustu.

Sposób użycia olejku Macadamia

… zakłada dwie możliwości – aplikację oleju na suche lub na mokre włosy. Należy nanieść na całą długość włosów niewielką ilość Macadamia Healing Oil Treatment. Dla lepszego rozprowadzenia produktu warto rozczesać pasma. Olejek do włosów nadaje się też do wzbogacania innych produktów (odżywek, farb) i wzmacniania ich działania.

Opakowanie Macadamia Healing Oil Treatment

… to plastikowa buteleczka w naturalnych odcieniach ciemnego brązu i soczystej zieleni. Olejek do włosów Macadamia Healing Oil Treatment dostaniemy aż w czterech pojemnościach: 125 ml, 30 ml, 10 ml lub próbka 3 ml. Mniejsze flakoniki nie mają jednak żadnego dozownika, wylewa się je bezpośrednio z butelki, co nie jest wygodne. Dopiero przy największej pojemności w komplecie jest nakrętka z pompką, dzięki której łatwo dozować produkt.