DAVINES AUTHENTIC NOURISHING OIL

Wielofunkcyjny olejek do włosów Davines Authentic Nourishing Oil ma świetne właściwości odżywcze i nawilżające. Za sprawą wyłącznie naturalnych składników działa przeciwutleniająco i ochronnie. Spowalnia starzenie się komórek organizmu, zapewnia wzmocnienie i regenerację. Olejek do włosów Davines Authentic można stosować także na ciało oraz twarz.

Działanie olejku do włosów Davines Authentic Oil

… zostało wielokrotnie potwierdzone w recenzjach. Olejek zapewnia regenerację zniszczonych końcówek, zapewnia włosom zdrowie i poprawia nawilżenie skóry głowy już po kilku użyciach. Włosy zyskują jedwabistą miękkość i blask, w dotyku są przyjemne i gładkie. Podobnie olejek do włosów Davines Authentic Oil działa na całą skórę.

Skład olejku do włosów Authentic Nourishing Oil

… jest zdecydowanie jednym z bogatszych wśród produktów do pielęgnacji. Zawiera 100% naturalnych składników. Wśród nich cztery ciekawe olejki roślinne, jeden ekstrakt, witamina E oraz aż osiem olejków eterycznych. Te ostatnie spełniają nie tylko funkcję składników zapachowych, ale mają świetne działanie lecznicze na skórę i włosy. Nie bez powodu jest ich w tym produkcie aż tyle.

Składniki aktywne:

  • olejek sezamowy,
  • olej z krokosza barwierskiego,
  • olej z pestek słonecznika,
  • olej jojoba,
  • ekstrakt z kwiatów tuberozy.

Olejek do włosów Davines Authentic Nourishing Oil

… to bardzo lekki i łatwo wchłaniający się kosmetyk. Nie potrzeba go dużo do jednorazowej aplikacji, ponieważ dobrze rozprowadza się na włosach i skórze głowy. Stosowany tylko do pielęgnacji włosów będzie wydajny, chyba że zdecydujemy się nakładać go także na całe ciało i twarz. Olejek do włosów Davines Authentic ma słomkowy kolor i pachnie bardzo przyjemnie. Charakterystyczny aromat to zasługa oryginalnej mieszanki olejków eterycznych.

Sposób użycia olejku Davines Authentic

… nie zakłada miejsca na kreatywność i jest bardzo przejrzysty. Kilka kropli olejków Davines Authentic Nourishing Oil nakładamy na wilgotną skórę głowy i włosy. Szczególnie warto skupić się na wysuszonych końcówkach. Można to zrobić na jakiś czas przed myciem włosów lub zaraz po ich umyciu. Olejek do włosów Davines nie wymaga spłukiwania.

Opakowanie Davines Authentic Nourishing Oil

… to szklana, przejrzysta i bardzo prosta butelka o pojemności 140 ml. Zamknięta jest aluminiowym korkiem i ozdobiona białą etykietą z kilkoma napisami. Przez szkło przebija się portret kobiety, który widnieje na wewnętrznej stronie tylnej etykiety. Całość utrzymano w minimalistycznej, typowej dla marki Davines stylistyce. Na tyle minimalistycznej, że olejek do włosów Authentic Nourishing Oil pozbawiono wygodnego aplikatora.