YVES ROCHER HAIR REPAIR OIL

Odbudowujący olejek do włosów Yves Rocher to francuska propozycja dla wszystkich osób, których włosy wymagają odżywienia i odbudowy. Dzięki dość dobrze dobranym składnikom aktywnym Yves Rocher Hair Repair Oil zapewnia włosom wyjątkową pielęgnację. Ma świetne właściwości odżywcze i ochronne, zapobiega odwadnianiu włosów.

Działanie olejku do włosów Yves Rocher

… potwierdzają liczne opinie. Po nałożeniu sprawia, że włosy są bardziej miękkiej i lśniące, a dodatkowo pięknie pachną. Nie skleja włosów, nie przetłuszcza ich i nie obciąża. Yves Rocher Hair Repair Oil dodaje blasku i sprawia, że dużo łatwiej rozczesać włosy bez szarpania i ciągnięcia.

Skład olejku do włosów Yves Rocher

… jest bardzo interesujący i naturalny. Nie znajdziemy tutaj zbędnych silikonów, które obecne są w niemal każdym produkcie do pielęgnacji włosów. Olejek do włosów Yves Rocher nie zawiera również alkoholi, konserwantów i substancji zapachowych spośród tych wpisanych na listę potencjalnych alergenów. Ma za to witaminę E i naturalne olejki roślinne.

Składniki aktywne:

  • olej z pestek słonecznika,
  • olej rzepakowy,
  • olejek rycynowy,
  • olej jojoba (złoto pustyni),
  • olej z nasion ogórecznika,
  • olej babassu,
  • olej z orzechów makadamia.

Olejek do włosów Yves Rocher

… ma bardzo delikatny i przyjemny zapach, który otula włosy łagodną mgiełką i nie jest przesadnie słodki. Jest bardziej wodnisty niż inne olejki, dlatego dobrze wchłania się we włosy. Nie potrzeba go dużo do nałożenia na całą długość włosów, co sprawia, że Yves Rocher Hair Repair Oil to bardzo wydajny produkt.

Sposób użycia olejku Yves Rocher

… jest jasno określony i producent nie daje dużego pola do popisu. Produkt nakładamy na suche włosy przynajmniej na 10 minut przed myciem. Olejek do włosów rozprowadzamy na całej długości włosów. Dla bardziej intensywnego działania możemy zabezpieczyć potem włosy ręcznikiem namoczonym w ciepłej wodzie, aby olejek do włosów Yves Rocher Repair wnikał szybciej. Spłukujemy i myjemy włosy szamponem jak zwykle.

Opakowanie Yves Rocher Hair Repair Oil

… jest dość duże. Pękata butelka ma 150 ml i zabezpieczona jest brązowym korkiem w kształcie finezyjnej zatyczki. Przez ścianki z bezbarwnego plastiku przebija się słomkowy kolor olejku. Niestety producent nie zadbał o aplikator. Zamiast wygodnej pompki lub pipety mamy plastikowy dozownik, który jedynie zmniejsza otwór w butelce. Nie jest to najwygodniejszy sposób aplikacji.